Nyelvizsga felkészítő

Gyalog galopp: 36 órás tanfolyamok sietősöknek

Tanfolyamainkon heti három alkalommal, már 6 hét alatt számottevő javulás érhető el nyelvtudásunkban. Sokan választják ezt a tanfolyamot, ha egy kis nyelvvizsgázás előtti felrázásra van szükség.

A kezdők ezen a tanfolyamon könnyen és hatékonyan elsajátítják egy erős nyelvtudás alapjait, és kedvet kaphatnak a folyamatos nyelvtanuláshoz.

Kinek javasoljuk?
Azoknak, akiknek már konkrét időpontban be kell számolni nyelvtudásukról. Ez lehet nyelvvizsga, vagy egy utazás, esetleg egy céges kiküldetés kezdő időpontja.

A Gyalog galopp tanfolyamainkon való részvételt 2, 3, vagy 4 fős csoportokban illetve egyéni oktatás formájában javasoljuk.

Ha konkrét tanfolyamot keresel használd fenti tanfolyam-kereső varázslónkat segítségül vagy válaszd a részletes nyelvtanfolyam keresőt!

——————————————————————————————————————————

ARANY ÓRÁK 2.

Biztos nyelvtudás egy hónap alatt!

Heti 3 x 3 óra intenzív tanulásnak nagyon gyorsan meg lesz az eredménye!

Aki olyan szerencsés, vagy eltökélt, hogy akár napközben is tud tanulni, nálunk 4 hét alatt jelentős fejlődés fog tapasztalni.

Mivel az órák 8. 30 és 14 óra között vannak, amikor a legtöbben dolgoznak, vagy iskolában vannak, a legkedvezőbb árat kapja.

Kiknek javasoljuk?
Akiknek tényleg sürgős!
Nyelvvizsga közeleg? Hamarosan külföldi munka vár? Itt az ideje, hogy rákapcsolj!
Válaszd az Arany órák tanfolyamokat!

Az Arany Órák tanfolyamainkon való részvételt 2, 3, vagy 4 fős csoportokban illetve egyéni oktatás formájában javasoljuk.

——————————————————————————————————————————
Arany Órák 3. avagy minden óra számít!

6 hetes kurzusok napközben!

Akik nem érnek rá annyira, hogy hetente egyszer, vagy kétszer eltanulgassanak, de megtehetik, hogy napközben vegyenek részt tanfolyamokon!

Kinek javasoljuk?